Kalkulace

Prvotní nezávaznou cenovou nabídku Vám sdělím jednoduše telefonicky.

Kontaktujte mě:
+420 725 196 259
Petr Vokulič, jednatel.

Plovoucí podlahy

Rekonstrukce plovoucí podlahy

K plnohodnotné rekonstrukci interiéru bezpochyby patří i pokládka plovoucí podlahy. Doporučujeme a pokládáme podlahové systémy z materiálů, které splňují kritéria evropských norem.

Nabízíme dodávku a pokládku plovoucí podlahy těchto podlahových systémů:

Dřevěné plovoucí podlahy

Plovoucí podlahy jsou jedním z kamenů moderní rekonstrukce. Existuje více systémů dřevěných plovoucích podlah s různým místem určení. Vysoký komfort oceníte při pokládce plovoucí podlahy v prostředí určeném pro domácí pohodu. Podobně jako u sádrových podlah nabízíme kompletní služby související s instalací podlahového vytápění nebo zateplení.

Dřevěné zátěžové podlahy

Tento typ podlahy doporučujeme k umístění do komerčních prostorů, kanceláří, restaurací, hotelů, obchodů apod. Vyrábějí se z masivní dřeviny a mají pevnou, vrstvenou konstrukci. Při pokládce standardně zajišťujeme ošetření povrchu podlahového materiálu ochranným lakem. Dodané laky musí splňovat požadavky předepsané v technických a zdravotních normách.

Sádrové podlahy

Další druh podlahy, který najde využití v bytových výstavbách, komerčních a kulturních objektech. Sádrové podlahy jsou vhodným řešením pro novostavbu i sanaci staré podlahové konstrukce.