Kalkulace

Prvotní nezávaznou cenovou nabídku Vám sdělím jednoduše telefonicky.

Kontaktujte mě:
+420 725 196 259
Petr Vokulič, jednatel.

Zateplení stropu a podlahy
kompletní zateplení podkroví

Při zateplení interiéru budovy doporučujeme a používáme kvalitní materiál splňující kritéria evropských norem.

Nabízíme dodávku a montáž materiálu pro:

  • Zateplení stropu
  • Zateplení podlahy
  • Zateplení podkroví
  • Zateplení stěn a příček

Zateplení stropu

V této oblasti se zateplení zpravidla týká nejvyššího stropu budovy. Zateplit strop doporučujeme, pokud nemáte plán využívat podkrovní prostory budov. Zateplení stropu realizujeme instalací polystyrenové nebo minerální izolace a následným zaklopením konstrukce. Pro tyto účely používáme sádrokartonové systémy nebo stropní minerální podhledy.

Zateplení podlahy

Systém na zateplení podlahy standardně aplikujeme nad nevytápěné prostory, kde přichází podlaha do styku se základy stavby nebo přímo s terénem. Sílu izolace definují platné normy na tepelnou ochranu budov. Po zateplení podlahy přísluší položit vhodnou podlahovou krytinu.

Zateplení podkroví

Pro vytvoření efektivního řešení při zateplení podkroví dodržujeme zásadní řemeslná pravidla. K zateplování používáme polystyren a minerální materiály s tloušťkami, jejichž přesný rozměr vychází z propočtů definovaných dotačním systémem Zelená úsporám. Zateplení podkroví bývá zpravidla součástí výstavby podkrovního bydlení.

Zateplení stěn a příček

Standardní zateplení stěn a příček probíhá již při jejich samotné výstavbě. Zateplujeme příčky vytvořené pomocí sádrokartonové konstrukce. Pro zateplení stávajících stěn doporučujeme požadavky vyřešit montáží předsazené stěny. Prostor v konstrukci lze jednoduše využít k instalaci nových rozvodů elektřiny, vody, topení nebo plynu.